Miley Cyrus Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Cyrus Fan

En süper Miley sitesi!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Taylor Lautner

2 posters
YazarMesaj
Strawberry.
Yarım Miley Fanı
Yarım Miley Fanı
Strawberry.

Kişi sayfası
Rep Puanı:

Taylor Lautner Empty
MesajKonu: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 8:05 pm

Eksik olmasın dimi xD

Taylor Daniel Lautner (d. 11 Şubat 1992), ABD'li aktör ve dövüşçü. 2005 yapımı The Adventures of Sharkboy and Lavagirl in 3-D adlı aile filmi, Steve Martin'le oynadığı Sürüsüne Bereket 2 ve Alacakaranlık'taki Jacob Black rolüyle tanınmıştır.

Biyografi

Lautner, Grand Rapids, Michigan'da, yazılım geliştirme şirketinde pilot olarak çalışan bir babanın oğlu olarak dünyaya geldi. Hudsonville'de büyüdü ve ailesi Santa Clarita'ya taşınana kadar (yaklaşık 11 yaşında) Jamestown İlköğretim Okulu'nda öğrenim gördü. Lautner'in annesi kızılderili soyuna dayanmaktadır (özellikle Ottawa ve Potawatomi bölgesinden). Lautner'in Makena adında bir kız kardeşi vardır.

Lautner, başarılı bir dövüşçüdür. Fabiano's Karate Okulu'nda altı yaşından itibaren eğitim görmüştür. On bir yaşındayken, NASKA's Black Belt Open Form, Musical Weapons, Traditional Weapons ve Traditional Forms'ta bir numarada yer aldı, On iki yaşındayken Çocuk Dünya Şampiyonası'nı kazandı. Koçu Michael Chaturantabut'dı.

Kariyer

Lautner ilk olarak 2001 yılında, Shadow Fury adlı televizyon filminde seyirci karşısına çıktı. Daha sonra Summerland, The Bernie Mac Show ve My Wife and Kids'te rol aldı. The Nick & Jessica Variety Hour gibi başka televizyon şovlarında da yer aldı. Lautner, özellikle seslendirmede çok başarılıydı. Danny Phantom'da Youngblood karakterini seslendirdi. What's New, Scooby-Doo? ve He's a Bully, Charlie Brown'un bazı bölümlerinde de seslendirme yaptı.

2005 yılında, Robert Rodriguez yapımı The Adventures of Sharkboy and Lavagirl in 3-D filminde Sharkboy oynamaya hak kazandı. Bu film için Austin,Texas'ta üç ayını harcadı. Aylar sonra ise, Cheaper by the Dozen 2'de Elliot karakterini oynadı.

2008'in ekim ayında, televizyon dizisi olan My Own Worst Enemy'de Christian Slater'ın oğlunu oynadı. Fakar dizi sadece dokuz bölüm gösterdi. Lautner daha sonra, Stephenie Meyer'ın romanından uyarlanan Alacaranlık filminde kızılderili Jacob Black karakteri oldu. Jacob Black karakteri, seri boyunca ortaya çıkacak büyük fiziksel değişiklikler yüzünden, Alacakaranlık'ın devamı olan Yeni Ay filminde farklı bir aktör tarafından oynayacaktı. Lautner, sürekli olarak antreman yapıp kilo aldı ve Yeni Ay filminde de oynadı. Bu arada Valentine's Day'de de Tyler Harrinton karakterini oynadı.

Lautner, 12 Aralık 2009 tarihinde, Saturday Night Live'e en genç konuk unvanıyla katıldı. Lautner şu günlerde en yüksek maaaşlı genç aktörlerdendir.
CLam~
Admin
CLam~

Kişi sayfası
Rep Puanı: Sonsuz

Taylor Lautner Empty
MesajKonu: Geri: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 8:08 pm

Eniştem What a Face

Daniel yama ama yaa ağlıyorum zaten Sad

Sağolası da bunu kuzenden günde 123654789875156 defa dinliyorum lol!
https://mileycyrusf.yetkin-forum.com
Strawberry.
Yarım Miley Fanı
Yarım Miley Fanı
Strawberry.

Kişi sayfası
Rep Puanı:

Taylor Lautner Empty
MesajKonu: Geri: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 8:14 pm

xD

Enişten (: Sevdim bunu xD Mutluyum Basketball Delirdim sanırsam xD

Taylor Lautner
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Swift mi Lautner mi?
» Taylor Swift xD